הרצאות לארגונים – בנושא הטרדה מינית ותלונות שווא

מנהל יקר,

הרצאות רגילות על הטרדות מיניות במקומות עבודה תוכל למצוא בקלות. הרצאה כמו כל ההרצאות בתחום יוצאות מהנחה השחוקה שהקרבן הוא תמיד הצד הנשי חסר האונים בעבר לא תמיד היה מגיע לכותרות הראשיות אך כיום המצב שונה, תלונות שווא על הטרדה מינית הן ענין שבשגרה. סגירת חשבונות, נקמנות, וניסיון להשיג עליונות במאבקים משפחתיים הם סיבות נפוצות למאות תלונות שווא על הטרדה מינית המוגשות בעוד כולם מתארים את סבלה של האישה בסיטואציה של הטרדה מינית, אין כמעט התייחסות לסבלו של הגבר שנפל קרבן לתלונת שווא על הטרדה כזו. במקרים רבים חייו נהרסים בתוך ימים ספורים ורבים מדי הגברים הבוחרים באקט קיצוני כמוצא מו הסבך.

ההרצאה שלי היא היחידה בה הנושא הרגיש הזה נידון גם מנקודת מבט של הגבר שנופל כמענה לסקרנות ולצורך להבהיר סוגיות משפטיות, אנושיות וניהוליות עמלנו על הכנת הרצאה מקיפה. ההרצאה כוללת התייחסות ללשון החוק, דיון על תלונות אמתיות ועל תלונות שווא, סיפורי מקרה ופירוט הדרכים להימנע מהסתבכות בפרשיות לא נעימות אלה שלי, מזווית הסתכלות ייחודית, יש רק אחת.

מול ה"מפלצת" הגברית חסרת הגבולות. המציאות היא מורכבת בהרבה. מדי שנה קרבן לאשה נקמנית. וכללי "עשה ואל תעשה" למי שבכל זאת מוצא עצמו מסובך בכך.

ההרצאה קולחת, דינמית ומלווה מצגת איכותית.

אשמח לשוחח עמך, לענות על שאלות ולהבהיר פרטים, וכמובן, לתאם מועד נח להרצאה בפני עובדיך.

בכבוד רב ובברכה,

קרן דביר ברקוביץ', עו"ד

גודל פונט
ניגודיות